Virtual Aerial Operations / Виртуелне Ваздухопловне Операције
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav na levo! :)

3 posters

Go down

Pozdrav na levo! :) Empty Pozdrav na levo! :)

Post  remusZR Thu Feb 16, 2012 1:53 pm

Pozdrav svima!

Zovem se Nandor Patai iz Zrenjanina,rođen sam davne 1986 (černobiljske) godine Very Happy
Lock On sam poceo da igram pre nekih mesec dana,najveci problem pored koordinacije mi je i *** dzojstik koji ne mogu da namestim da leti kako ja hocu nego ili se podize ili ponire avion pa moram da ga cinculiram dok nadjem tacku gde je ok al onda mi utrne ruka posle par minuta Evil or Very Mad Od ostalih igara još igram Battlefield 1942, Dirt3, NFS i razne druge simulacije vožnji.

Radim u servisu računara kao serviser i trgovac.

Ostali hobiji: modelarstvo (mlazni avioni), tuning automobila, autoelektronika, paintball i ispijanje piva sa društvom Wink

Mislim da bi to bilo to u kratko o meni. Very Happy

remusZR
Član / Member
Član / Member

Broj poruka : 2
Datum upisa : 2012-02-16
Godina : 37
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Pozdrav na levo! :) Empty Re: Pozdrav na levo! :)

Post  Presing Thu Feb 16, 2012 10:17 pm

Pozdrav Remuse, problem oko cimanja aviona gore/dole mislim da mozhesh reshiti trimovanjem. Pogledaj kontrole za trim u igri.

Presing
Presing
Presing
Član / Member
Član / Member

Broj poruka : 25
Datum upisa : 2011-12-15
Godina : 42
Lokacija : Beograd

https://www.youtube.com/user/Serbian2SPIRIT?feature=mhee

Back to top Go down

Pozdrav na levo! :) Empty Re: Pozdrav na levo! :)

Post  VAO/BBO Vecko Fri Feb 17, 2012 2:17 am

Dobrodosao na forum Remuse. Presko je upravu.Trimovanje je obavezno na joy-u. Ako i sa trimovanjem imas problema onda najverovatnije trebas jos malo da naviknes ruku...Pozz...
VAO/BBO Vecko
VAO/BBO Vecko
Admin
Admin

Broj poruka : 51
Datum upisa : 2011-12-15

Back to top Go down

Pozdrav na levo! :) Empty Re: Pozdrav na levo! :)

Post  Gost Sun Feb 19, 2012 8:39 pm

remusZR wrote:Pozdrav svima!

Zovem se Nandor Patai iz Zrenjanina,rođen sam davne 1986 (černobiljske) godine Very Happy
Lock On sam poceo da igram pre nekih mesec dana,najveci problem pored koordinacije mi je i *** dzojstik koji ne mogu da namestim da leti kako ja hocu nego ili se podize ili ponire avion pa moram da ga cinculiram dok nadjem tacku gde je ok al onda mi utrne ruka posle par minuta Evil or Very Mad Od ostalih igara još igram Battlefield 1942, Dirt3, NFS i razne druge simulacije vožnji.

Radim u servisu računara kao serviser i trgovac.

Ostali hobiji: modelarstvo (mlazni avioni), tuning automobila, autoelektronika, paintball i ispijanje piva sa društvom Wink

Mislim da bi to bilo to u kratko o meni. Very Happy

Brm brm brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm bounce

Gost
Guest


Back to top Go down

Pozdrav na levo! :) Empty Re: Pozdrav na levo! :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum