Virtual Aerial Operations / Виртуелне Ваздухопловне Операције
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nix

5 posters

Go down

Nix Empty Nix hoce da se pridruzi

Post  Nix_ Sat Sep 08, 2012 2:59 pm

Pozdrav ekipa,

zeleo bih da se pridruzim VAO-u. Kao sto Vecko vec zna, dosta dugo sam na TS-u VAO-a kao regrut 4C eskadrile, a inace sam bivsi, takodje regrut, SE eskadrile. Iako je ekipa u 4C vrlo korektna, ja sam posle rasprave sa dva punopravna clana o teoriji letenja i ostalim stvarima vezanim za to, zatrazio da mi se ukine clanstvo u gore navedenoj eskadrili. Pokusali su da me naprave sarlatanom iako sam u svetu virtuelne simulacije vise od 9 godina i znam o cemu pricam. Ukoliko ispunjavam uslove, molim vas da me primite u VAO. Od iskustva u FC2.0 imam oko 9-10 meseci naleta, sa poprilicnom kolicinom procitanih knjiga vezanih sto za istorijsku, sto za modernu avijaciju (svi su izvori vrlo pouzdani).

Pozdrav,

Nix

Nix_
Član / Member
Član / Member

Broj poruka : 3
Datum upisa : 2012-09-08

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Nix_ Sat Sep 08, 2012 4:19 pm

Inace evo kako sam zapoceo diskusiju: "AMRAAM 120-C me promasio zato sto mi je brzina bila 0 i prema tome bio sam 'nevidljiv' za radar..."


Za mene je to jedino objasnjenje zasto je raketa prosla pored mog aviona kao da je "tursko groblje" i u trenutku kada je avion bio na vrhu penjanja, amraam nije ni pokusao da krene prema meni ili da detonira...

Nix_
Član / Member
Član / Member

Broj poruka : 3
Datum upisa : 2012-09-08

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Lule Sat Sep 08, 2012 6:56 pm

Nix_ wrote:"... mi je brzina bila 0 i prema tome bio sam 'nevidljiv' za radar..."
аууу...море да провериш ти још једном те књиге и њихове ''изворе''! Wink у РЖ (реал животу) такво нешто не бива... ја бих рекао да си ти овде лепо ''измузао'' сву енергију из ракетлу (од 2.13 на снимку)... What a Face
Lule
Lule
Test Pilot
Test Pilot

Broj poruka : 130
Datum upisa : 2012-08-25
Lokacija : Third Reich

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Guest Sat Sep 08, 2012 7:59 pm

Na stranu 120 ka.....dobro ti dosao medju ljude koje vezuje samo zabava i sticanje novog znanja. Nista arogancija i sujeta kojom obiluju neke " eskadrile" . ' Ce se druzimo ....jos ako FC3 nesto bude valjao ....!?

Guest
Guest


Back to top Go down

Nix Empty Nix

Post  Nix_ Sat Sep 08, 2012 11:04 pm

Extra, znaci mogu da racunam da sam primljen? Kako stoje stvari za nick?

A ono za brzinu sam se vodio cisto doplerovim efektom: nema brzine-nema ni doplerovog efekta sunny

P.S. Za mene nista cudno sto menjam eskadrile, i u IL-2 je bilo isto dok nisam upao u neke lude Irce koji se super zezaju online i stalno se sale

Nix_
Član / Member
Član / Member

Broj poruka : 3
Datum upisa : 2012-09-08

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Vecko Sun Sep 09, 2012 1:43 am

Naravno da nema nikakvih problema Nix! Ja se samo nadam da nije bilo nekih teskih reci tokom te rasprave i tako tih proseravanja...Zbog bagovito log lockona se ne vredi raspravljati, nema smisla...Inace, kao sto vec znas, nismo posveceni samo FC serijalu tako da i ne koristimo sistem sa polaganjem ispita i slicne stvari.Tagove koristis kao i svi ostali! POzdrav i dobroosao!
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Zoky Sun Sep 09, 2012 5:10 am

Welcome
Zoky
Zoky
Admin
Admin

Broj poruka : 188
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 36

Back to top Go down

Nix Empty Vilkomen

Post  Gost Mon Sep 10, 2012 8:59 pm

Pošto si se ti predstavio nama, a drugari su ti lepo objasnili da smo mi udruženje, a ne eskadrila, meni ostaje samo da se predstavim tebi Smile

Ja sam VAO*Ledeni, uglavnom letim na MiG29 i Su25T, najglasniji sam na TS (ako izuzmemo momente kad Vecko traži kafu), imam pogan jezik i još poganiju maštu i uglavnom sam "potencijalno dobar pilot" koji nikako da postane dobar jer večito popizdi i krvožderan sam Very Happy

Primetićeš da umem da psujem, živčanim i slično, ali to je samo ventilisanje, naviknućeš se Razz

Dobro došao ti nama, da se fino sprdamo i još bolje rokamo Very Happy

Što se tiče letačkih preferencija, najdraža uloga mi je wingman. Preferiram nalete u bliskim formacijama, iako u poslednje vreme to ne radimo baš često, ali je skorašnji Georgian Incident pokazao da imamo dosta potencijala kad smanjimo potenciometar za druženje&zajebanciju i rešimo da razvalimo... Samo što nam je draže ono prvo Razz

Čistoe Nebo Nix Smile

Gost
Guest


Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Bata Mon Sep 10, 2012 9:55 pm

Ledeni wrote:
Primetićeš da umem da psujem, živčanim i slično, ali to je samo ventilisanje, naviknućeš se Razz

Ma samo opušteno... bitno je da nije hiperventilisanje...

Bata
Bata
Test Pilot
Test Pilot

Broj poruka : 77
Datum upisa : 2011-12-14
Lokacija : Niš, Srbija.

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Guest Mon Sep 10, 2012 11:48 pm

Ledeni samo nije objasnio ko to kroji a ko sije.....a ima ih i koji prisivaju .....lol .... drunken Razz

Guest
Guest


Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Vecko Tue Sep 11, 2012 4:59 am

Ledeni wrote:... imam pogan jezik i još poganiju maštu ...Dobro došao ti nama, da se sprdamo i još bolje rokamo Very Happy...

... najdraža uloga mi je wingman. Preferiram nalete u bliskim formacijama... iako u poslednje vreme to ne radimo baš često...
\

Hmmm,sve mi ovo nekako zvuci...Gay... Suspect
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Guest Wed Oct 03, 2012 10:48 am

Sta bi sa pridruzivanjem Nix ??

Guest
Guest


Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Gost Wed Oct 03, 2012 10:13 pm

DedaL! wrote:Sta bi sa pridruzivanjem Nix ??

Bio je čovek pre neki dan na TS, leteli smo zajedno, a onda je popizdio zbog stvari kao što su "FC2 Balistika" i mislim da je deinstalirao FC.

Gost
Guest


Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Vecko Thu Oct 04, 2012 3:15 am

DedaL! wrote:Sta bi sa pridruzivanjem Nix ??

Pa pridruzio se ...Zasto?
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Guest Thu Oct 04, 2012 8:29 am

Paaaa ......mozda sto _4C_ NIX nije isto sto i VAO* NIX . Ja sam mislio da pridruzivanje znaci pristupanje , a to bi opet trebalo da znaci promenu onoga _4C_ u VAO. Eto zato !!! scratch Mudrac !

Guest
Guest


Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Vecko Thu Oct 04, 2012 9:10 am

Nerazumem?! Govoris o TS-u, serveru ?
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Nix Empty Re: Nix

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum