Virtual Aerial Operations / Виртуелне Ваздухопловне Операције
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oglas!!!

Go down

Oglas!!! Empty Oglas!!!

Post  Gost Sun Mar 18, 2012 11:14 pm

Ok, raja, potrebne su mi (na revers od drugara) stare uniforme, gas maske, plčkematerine - za S.T.A.L.K.E.R. Serbia projekat.
Ako je neko dovoljno poremećen - može da mi bude i model Very Happy

Znači - Vi meni pozajmite, ja se poigram s tim i vratim za par nedelja.

U obzir dolaze i školske bombe i plčkematerine, a ako neko zna da li je dozvoljeno nosati pušku bez municije i udarne igle okolo - nek mi javi (ili kako se dobija dozvola od SUP-a za to).

Dankešenbitešenženšen!

Gost
Guest


Back to top Go down

Oglas!!! Empty Re: Oglas!!!

Post  Vecko Mon Mar 19, 2012 5:20 am

Nazalost, ja i Rale ne mozemo da ti pomognemo jer sve sto imamo staro, to i koristimo...Predlazem da obidjes obliznji vojni otpad, tamo mozes da pronadjes uglavnom sve sto terba jednom stalkeru... I da , imas punu podrsku kolege stalkera!
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Oglas!!! Empty Re: Oglas!!!

Post  Gost Mon Mar 19, 2012 9:14 pm

Vecko wrote:Nazalost, ja i Rale ne mozemo da ti pomognemo jer sve sto imamo staro, to i koristimo...Predlazem da obidjes obliznji vojni otpad, tamo mozes da pronadjes uglavnom sve sto terba jednom stalkeru... I da , imas punu podrsku kolege stalkera!

Ima neki drugi (ne onaj koji sam slikao) malo dalje... Ipak, ne mora pozajmica, dovoljno mi je da saznate cene na vašim lokalnim otpadima, samo orjentaciono... Pošto na Ubu i okolini imaju običaj da nacepaju cene kao da su Monte Karlo - nebitno od toga čime se bave Very Happy

Gost
Guest


Back to top Go down

Oglas!!! Empty Re: Oglas!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum